Shopping Cart
Tasarımcı Kayıt

Vendor Registration Form

Account Details

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır..

Zaten tasarımcı olarak kayıtlısınız...
Hesabım>Tasarımcı Panelinden mağazanıza giriş yapabilirsiniz...

Shopping Cart

Biz Kimiz? Hikayemiz

Vikiv-Logo

Biz her rengi seviyoruz… 

 

2000 yılında son derece amatör bir heyecan ve ruhla tasarım, tanıtım ve görsel çözümler alanında sektöre atılan StudyoNEO ailesi kısa zamanda çevresel başarıların anılan ismi olmayı başardı. Bununla birlikte “her yeni iş, yeni bir heyecan” sloganıyla amatör ruhundaki verimi işlerine yansıtmakta gecikmedi. 

Birçok kuruluşla çalışan StudyoNEO, onların işini “kendi işi gibi” gördü ve teknolojinin hayata yansımasıyla gelişmeye ve büyümeye aday oldu, ama işin ruhundaki heyecanı da yanında taşıyarak… Dijital baskı alanında sizlere hep en değerli olanı en uygun fiyatla sunma prensibine bağlı kaldı. 

Umarım birlikte daha çokça vakit geçirme şansımız olur. 

Evinizin rahatlığında muhteşem eserleri incelemenize olanak sağlıyoruz. Her tasarımın bir ruhu olduğuna inanıyoruz…

Vikiv Markası StüdyoNEO’nun bir ürünüdür.

Kurumsal Kimlik 

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı alanında uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Bu alanda hem güçlü hissediyoruz ve hem de güçlü hissettiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, modern dünyaya açılan kapınız…

Görsel Medya/Multimedya Tasarımı

Görselliğe açılan her kapıda biz varız. Medya tasarımında ve multimedya tanıtımlarında başarılı bir geçmişimiz var. Çizgilerin, görsellerin ve renklerin dilinden anlıyoruz. Bu konuda broşür tasarımından intekaktif cd tasarımları ve sosyal medya görsel çalışmalarına kadar her alanda hizmet veriyoruz.

İç Mekan Dijital Baskı Firmamız bünyesinde içmekan baskı çözümleri konusunda son derece profesyonel bir ekip ve ekipman ile hizmetinizdeyiz. İç mekan baskılarınız dakikalar içerisinde fotoğraf kalitesinde ve istediğiniz medya (kağıt) ortamında hazır. Tasarımını hazırlıyoruz, baskısını alıyoruz ve dileğinize göre materyaller üzerine uyguluyoruz.

Söz Veriyoruz…
Siz Değerli Müşterilerimizle Özlemlediğiniz Gibi Bağlantılar Kurmaya
ve Verdiğimiz Hizmetin Arkasında Olmaya!”