Shopping Cart
Shopping Cart
Edit

Kendin Tasarla (Design Yourself)

Vikiv-Logo

Kendin Tasarla Online Tasarım Sayfamıza Hoş Geldiniz!

Afiş, Poster, Ahşap Tablo, MDF Tablo, Kanvas, Fotoblok Tasarla…

Yüksek Çözünürlüklü Baskısını Hemen Al.1 Haydi Durma

DİKEY

Dikey (2×3) Boyutta Dikdörtgen Afiş, Poster, Kanvas, Canvas, Fotoblok Tasarla ve hem de kolaylıkla. Üstün özelliklerle donanımlı tasarım arayüzünde artık çok kolay. Kaliteli bir baskı için StüdyoNEO’yu seçin! Haydi Kalem Sende.

KARE

Kare (1X1) Boyutta Dikdörtgen Afiş, Poster, Kanvas, Canvas, Fotoblok Tasarla ve hem de kolaylıkla. Üstün özelliklerle donanımlı tasarım arayüzünde artık çok kolay. Kaliteli bir baskı için StüdyoNEO’yu seçin! Haydi Kalem Sende.

YATAY

Yatay (3X2) Boyutta Dikdörtgen Afiş, Poster, Kanvas, Canvas, Fotoblok Tasarla ve hem de kolaylıkla. Üstün özelliklerle donanımlı tasarım arayüzünde artık çok kolay. Kaliteli bir baskı için StüdyoNEO’yu seçin! Haydi Kalem Sende.

Online Tasarım Sayfası

Tüm ebatlarda hazırladığınız tasarımlar ve görseller, Canon İmagePrograf 8400s dijital baskı makinalarında en yüksek çözünürlükte ve en hassa şekilde baskıya hazırlanır ve iç mekanda 100 yıla yakın solma yapmaz. Kullanılan mürekkepler tamamen orjinal LuciaEX pigment bazlı mürekkeplerdir. Baskı sonrası siparişleriniz en kısada kargoya hazırlanır ve teslim edilir. 

Beklemek YOK! Haydi Tasarım Yapmaya! Tasarla Bastır

www.VikiV.com

Kendin Tasarla Online PLATFORMU. Hoş Geldiniz!.

StüdyoNEO, küçük ve orta ölçekli işletmelere ihtiyaç duydukları pazarlama faaliyetlerini destekleyici ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Genel olarak, internet sitesi, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, davetiye, etiket, magnet, promosyon gibi pazarlamayı destekleyici ürünleri firma prestijini ve kaliteyi ön planda tutarak sunmaktayız. Kendin tasarla adı altında online tasarım için yeni oluşturduğumuz panelimizde, göz kamaştırıcı afiş, poster ve baskılar tasarla , hepsini kendin tasarla ve istediğin ebatta ve istediğin baskı malzemesi üzerine uygulamayı seç. Online tasarım ile Haydi sen de Kendin Tasarla!

Magnet tablo tasarımı için DEKOmagnet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz ebatta tasarıma geçmek için ürün sayfasında “tasarıma başla” linkine tıklayıp Online tasarım panelinde oturum açabilirsiniz. Bu panelde yazılar görseller, fotoğraflar, ikonlar ve sosyal medya hesaplarınızdan görüntüler kullanarak istediğinize ilişkin tasarım yapabilir ve istediğiniz malzemeyi ürün sayfasında seçerek sipariş verebilirsiniz. Tüm afiş baskısı, poster baskısı, kanvas tablo baskısı ve fotoğraf baskıları en yüksek çözünürlükte iç mekan baskı teknikleri kullanılarak dijital baskı makinalarımızda hazırlanmaktadır. 

Haydi tasarıma!

StudyoNEO, DEKOmagnet, VikiV