Shopping Cart
Tasarımcı Kayıt

Vendor Registration Form

Account Details

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır..

Zaten tasarımcı olarak kayıtlısınız...
Hesabım>Tasarımcı Panelinden mağazanıza giriş yapabilirsiniz...

Shopping Cart

SİTE GÜVENLİĞİ Ve GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

SSL Nedir,
Nasıl Güvenlik Sağlar

Güvenli Alışveriş

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi vikiv.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Rapid SSL teknolojisi, bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.


Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin Rapid SSL (128 bit) sertifikası ile güvence altına alındığını gösterir. Secure Sockets Layer Nedir? SSL, kullandığınız tarayıcı ile bağlı olduğunuz sitenin sunucusu arasında güvenlikli bilgi alış-verişini sağlayan bir yöntemdir. Herhangi bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır.


Kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir. SSL güvenlik sistemi bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir.


Standart Güvenlik Duvarı Standart güvenlik duvarları tarafından korunan vikiv.com sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Rapid SSL (128 bit) sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız 

vikiv.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. vikiv.com verdiğiniz şahsi bilgilerinizi kiralamaz satmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde, vikiv.com’da veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

 

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin vikiv.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimimizden ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi vikiv.com alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir.

Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

 

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.,