Shopping Cart
Tasarımcı Kayıt

Vendor Registration Form

Account Details

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır..

Zaten tasarımcı olarak kayıtlısınız...
Hesabım>Tasarımcı Panelinden mağazanıza giriş yapabilirsiniz...

Shopping Cart

Tasarımcı ruhunun farkına var!

Bize Ücretsiz Katıl 🙂

Merhaba, Biz de sizin gibi tasarım işi yapıyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden VikiV – art for creatives web sitesini kurduk. Burada biz birlikte kazan kazan ilkesi ile bir platform kurduk. Burada bulunman senin ve bizim için çok büyük bir şans olabilir. Bunu atlama…  Üstelik kaybedecek hiçbir şeyin de yok. Çünkü Kayıt olmak ÜCRETSİZ… Yaptığın Tasarımların ve Fikirlerinin Önemli Olduğunu Bilen Bir Kitleyiz. Ve Onları insanlara Ulaştırıp Bir Kazanç Haline Getirmeye Çalışmak İstediğini de. Sende tasarımlar var bizde ise bu tasarımları kitlelere ulaştıracak platform ve ekipman var

HAYDİ HEMEN KAYIT OL

VİkİV'de Mağaza Nasıl Çalışır?

Yıldızını Burada Parlat.

Ücretsiz Üye Ol 🙂

Önce tasarımcı üyeliği sayfasından üyelik için kayıt ol. Kısa bir form doldurduktan sonrahemen mağaza açabileceksin.

ÜCRETSİZ

Tasarımlarını Listele!

Durma !

Sana özel tasarımcı sayfasından tasarımlarını yükle ve fiyatını sen belirle. Müşteriler baskılarında senin tasarımlarını tercih ettiğinde sen de tasarımını yüklerken belirlediğin % ile hakkını al.

HAYDİ

Ve Kazanmaya Başla

Haydi !

Biz baskı merkezi olarak senin tasarımlarını basarken sen de tercih edilen tasarımlarının tasarım ücretini al ve kazanmaya başla.

DURMA