Shopping Cart
Tasarımcı Kayıt

Vendor Registration Form

Account Details

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır..

Zaten tasarımcı olarak kayıtlısınız...
Hesabım>Tasarımcı Panelinden mağazanıza giriş yapabilirsiniz...

Shopping Cart

YARDIM SIKÇA SORULAN SORULAR

VikiV Üyelik ve Avantajları Yardım

VikiV'e Nasıl Üye Olunur?

Anasayfada üst menüde bulunan hesabım menüsünden “Üye Ol” kısmını seçerek üye olabilirsiniz.

Şifremi Unutursam Ne Yapmalıyım?

Ana sayfada üst menüde bulunan hesabım menüsünden “Üye Giriş” kısmında “Şifrenizi mi unuttunuz?” u seçerek e-posta adresinizi girerek gelen maille şifrenizi sıfırlayıp yeniden giriş yapabilirsiniz

Sitenize Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

Üye olduktan sonra kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabileceksiniz.

Siparişle İlgili Sorular Yardım

Siparişimin elime geçmesi ne kadar sürer?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürünün hazırlanmasına göre ortalama 2 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Siparişimle İlgili Sorunlarda Sizinle Nasıl Bağlantı Kurmalıyım?

İletişim kısmındaki numaralardan ve eposta adreslerinden ya da sitemizde bulunan iletişim bölümündeki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İndirim Kuponumu Nasıl Kullanabilirim?

Sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında indirim kuponlarınızı kullanabilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu veya kodu kullanabilirsiniz.

Sipariş Takibini Nasıl Yapabilirim?

Ürününüz kargoya verildikten sonra kargo takip no, firma ve tarih hesabım sayfanızdaki ilgili sipariş detaylarında kamyonet ikonu ile birlikte görünmektedir.

Sipariş Değişikliği veya İptali Konusunda Ne Yapmalıyım?

Eğer siparişiniz “Hazırlanma Sürecinde ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse iptal talebinizi e-mail ve telefonla iletebilirsiniz. Siparişinizin durumunu ana sayfada yer alan “Hesabım” “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Gönderi ile İlgili Sorular Yardım

Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz seçiminize göre anlaşmalı olduğumuz MNG kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Yurtdışına Gönderi Yapılıyor mu?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Gönderi Maliyetleri Nedir, Neye göre Belirleniyor?

Siparişinizi verdikten sonra “Kargo Takibi” butonundan gönderi maliyetinizi görebilirsiniz. Gönderilerimizde, sipariş verdiğiniz ürününün boyutuna, adetine ve ağırlığına göre anlaşmalı olduğumuz kargo tarafından maliyet belirlenmektedir.


Baskı Yöntemleri ve Kalitesi ile İlgili Sorular Yardım

Hangi Baskı Yöntemlerini ve Ekipmanlarını Kullanıyorsunuz?

Baskılarımız, dünya standartları kalitesinde, sektörünün önde gelen, son teknoloji baskı makinalarımızla Dijital Baskı Yöntemleri ile basılmaktadır.

Dökümanlarımı Hangi Formatlarda Gönderebilirim?

Yüksek çözünürlükte olmak kaydıyla (300 dpi ve üzeri bir rakam olmasına özen gösteriniz) .jpeg. .png. .tiff ve .pdf olarak ve grafik çizim olarak .eps. .ai. .cdr formatında çalışmalarınız convert edilmiş olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde çok daha yüksek kalitede ve sorun yaratmayacak sonuçlar alabilirsiniz.

Kaliteli bir Baskı için Ne Yapmalıyım?

Öncelikle basılmasını istediğiniz dokümanın İmaj Boyutunu inceleyiniz. Kullanmış olduğunuz programda İmaj opsiyonlarına girerek bu bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu bölümde imaj boyutunun altında yer alan ve “çözünürlük” olarak belirtilen seçeneğin 300 dpi ve üzeri bir rakam olmasına özen gösteriniz. Bu şekilde çok daha yüksek kalitede ve sorun yaratmayacak sonuçlar alabilirsiniz.

Dijital Baskı Ne Demek?

Baskı işleminin eski analog yöntemden farklı olarak bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Özellikle reklamcılık, promosyon, halkla ilişkiler, reklam ajansları, eğitim ve danışmanlık firmaları tarafından tercih edilen hızlı, kolay ve pratik bir baskı yöntemdir.

Dosya Yükleme veya Online Tasarım ile İlgili Sorular Yardım

Baskı için Dosyamı Nasıl Yüklemeliyim?

Ana sayfanın üst kısmında bulunan “Bilgisayardan veya Telefondan Yükle” butonundan “Dosya – Baskısı Alınacak Dosya” bölümünden siparişinizin özelliklerini de seçerek dosyanızı yükleyebilirsiniz.

Online Tasarım Paneli Hakkında Yardım Alabilir miyim?

Ana sayfada “Kendin Online Tasarla” butonunu seçip sayfanın sağ tarafında bulunan “Tasarıma Başla” yı seçip açılan tasarım penceresinde tasarımınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Yaptığım Tasarımı Daha Sonra Tekrar Kullanabilir miyim?

Evet, PDF dosyanız hesabınızda saklı kalır. Üzerinde sitemizde tekrar düzenleme yapabilirsiniz, ancak PDF dosyanın indirilmesi  mümkün değildir. Ancak çok önemli durumlarda lütfen iletişim formu ile bağlantı kurunuz.

Site Hakkında Her Konuda Bize Mesaj Gönderebilirsiniz.